Oferta

Zdjęcia ślubne najwyższej jakości

Ślub jest wspaniałym i wyjątkowym wydarzeniem. Na każdym jego etapie, począwszy od przygotowań do późnych godzin nocnych, mamy niezliczoną ilość emocji i różnych sytuacji. Dlatego też fotografując staje się częścią tej uroczystości. Poznaję i obserwuję ludzi, aby dać Wam zdjęcia prawdziwe i pełne wyrazu. Szukam nietypowych ujęć, które w pełni oddadzą atmosferę, jaka panowała na Waszym ślubie.

Plener ślubny

Sesję plenerową omawiam zawsze z Wami, wymieniamy się pomysłami i wspólnie wymyślamy miejsce oraz ustalamy jej przebieg.

Warto postawić na profesjonalizm, kreatywność i doświadczenie, aby mieć ciekawie wykonaną pamiątkę z uroczystości zaślubin. 

Szczegóły oferty uzgadniam indywidualnie z każdą zainteresowaną parą, natomiast cena usługi zależna jest w dużym stopniu od terminu jej wykonania.

Zapraszam na spotkanie lub kontakt mailowy i telefoniczny :)

 

 

Optymista, który na zdjęciach chce zatrzymywać ulotne chwile oraz piękno świata :)

KUBA PABIS

Telefon kontaktowy:

+48 603 963 653

Adres e-mail:

kubapabis@gmail.com

Napisz do mnie:

Formularz kontaktowy

Zobacz także mój:

g+ I f B

Copyright © 2016 #KubaPabis
Realizacja: www.MoonWorks.pl
Hanasiewicza 20
35-103 Rzeszów
Tel : 603 963 653
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Zdjęcia Ślubne i Plener Ślubny Rzeszów, Podkarpacie - Wideofilmowanie i Fotografia Ślubna

Doświadczone oko fotografa potrafi dostrzec idealny moment na wykonanie fotografii, a także znaleźć najlepszy możliwy kąt. Jest to szczególnie ważne, gdy staramy się upamiętnić jedne z najważniejszych i najpiękniejszych chwil w życiu, jakimi bez wątpienia są ślub i wesele.

Dla mnie jako fotografa ślubnego niezwykłą przyjemnością jest utrwalanie na zdjęciach i filmach tych wyjątkowych chwil. Jako wnikliwy obserwator potrafię znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie, aby dokonać możliwie najlepszego ujęcia. Poszukuję pięknych i ujmujących obrazów, które pozostaną niezwykłą pamiątką dla Młodej Pary na wiele długich lat.

W swojej pracy dążę do perfekcji. Szczególną uwagę zwracam na szczegóły. W ujęciach ważne jest nie tylko odpowiednio tło, kompozycja, ale również nastrój i emocja, jaka im towarzyszy. To wszystko — i więcej — składa się na spójny i zachwycający efekt. W mojej ofercie znajduje się:

  • wideofilmowanie uroczystości i wesela,
  • fotografia ślubna,
  • sesje plenerowe.

Zdjęcia Ślubne

Wideofilmowanie i fotografia ślubna — Kuba Pabis

Zdjęcia ślubne są już z założenia zupełnie inne niż te wykonywane podczas zwyczajnego dnia. Fotografowanie i wideofilmowanie uroczystości związanych z zaślubinami jest doświadczeniem unikalnym i jedynym w swoim rodzaju. Każde przyjęcie weselne i ślub jest wydarzeniem wyjątkowym. Różnią się nie tylko pary, ale również goście, co powoduje, że każda dokumentacja ślubna jest inna, a satysfakcja z jej tworzenia zupełnie niezwykła.

Dokumentację tych niezwykłych kilkudziesięciu godzin można zacząć już od etapu przygotowań. Dzięki temu — spoglądając na fotografie — Para Młoda, będzie mogła sobie przypomnieć emocje, które towarzyszyły im jeszcze przed zaślubinami. Stres, wzruszenie, zdenerwowanie i odrobina niepewności, za każdym razem powraca do przeglądających zdjęcia i sprawia, że wstecz spoglądamy z rozrzewnieniem i sentymentem.

Okres przygotowań to jednak dopiero początek, gdyż najbardziej emocjonujące chwile dopiero są przed nami. Fotografia ślubna jest wyjątkową dziedziną fotografii, gdyż osoba wykonująca reportaż z tego dnia staje się częścią uroczystości. Dzięki interakcji i obserwacji gości weselnych i Młodej Pary, wykonane zdjęcia ślubne są prawdziwe i pełne wyrazu. Próba poszukiwania nietypowych ujęć pozwoli na oddanie w pełni atmosfery, która panowała na ślubie.

Wideofilmowanie i Fotografia Ślubna

Plener ślubny

Sesje plenerowe to okazja do uwiecznienia wyjątkowości chwili związanej z zaślubinami w niecodziennej scenerii. Są również doskonałą okazją do zdjęć bez pozowania, naturalnie pięknych i zmysłowych, które doskonale ilustrują gorejące między dwojgiem ludzi uczucie.

Szczegóły związane z sesją plenerową ustalam wraz z Parą Młodą. Jestem otwarty na propozycje z Waszej strony, co do lokalizacji oraz przebiegu sesji ślubnej. Zdjęcia wykonane w plenerze to niezwykła pamiątka, która pozwala na uchwycenie prawdziwych emocji pomiędzy Panną i Panem Młodym, gdy wokół nie ma już gości weselnych, stresu związanego z organizacją zaślubin, a także innych dystraktorów.

Jeśli poszukujecie fotografa, który przygotuje dla Was niezapomnianą pamiątkę z dnia Waszego ślubu, zapraszam do kontaktu. Zachęcam do zapoznania się z moimi poprzednimi realizacjami.

Plener Ślubny