Kontakt

Macie jakieś pytania, piszcie lub dzwońcie. Można skorzystać z formularza lub danych na dole strony. Zapraszam serdecznie!

tel. 603-963-653

kubapabis@gmail.com

Formularz kontaktowy

Optymista, który na zdjęciach chce zatrzymywać ulotne chwile oraz piękno świata :)

KUBA PABIS

Telefon kontaktowy:

+48 603 963 653

Adres e-mail:

kubapabis@gmail.com

Napisz do mnie:

Formularz kontaktowy

Zobacz także mój:

g+ I f B

Copyright © 2016 #KubaPabis
Realizacja: www.MoonWorks.pl
Hanasiewicza 20
35-103 Rzeszów
Tel : 603 963 653
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Studio Zakład Fotograficzny Rzeszów - Kuba Pabis

Jako fotograf optymistycznie nastawiony do życia mam wiele świeżych pomysłów, a przede wszystkim mnóstwo zapału do pracy. Nie tylko tworzę piękne zdjęcia, ale także dbam o miłą i luźną atmosferę, dzięki której każda sesja przebiegnie bezproblemowo i będzie przyjemnym wspomnieniem. Działam na terenie Rzeszowa, ale lubię podróżować, szczególnie w poszukiwaniu piękna i nowych inspiracji. Wciąż dbam o to, by rozwijać się i udoskonalać, aby zapewnić jak największą satysfakcję klientów z mojej pracy. Wierzę, że zdjęcia mają za zadanie przede wszystkim uchwycić najważniejsze momenty z życia i stanowić wspomnienia pięknych chwil. 

Moje usługi fotograficzne obejmują:

  • sesje narzeczeńskie;
  • sesje ślubne;
  • fotografie portretowe;
  • katalogi zdjęć.


Niezapomniane zdjęcia ślubne


Mój zakład fotograficzny to miejsce, w którym dbam o zdjęcia ślubne najwyższej jakości. Doskonale zdaję sobie sprawę, że ślub to wspaniałe i wyjątkowe wydarzenie, które wymaga starannych przygotowań. To jednak przede wszystkim czas, w którym pojawia się wiele emocji i chwil wartych zapamiętania. Fotograf wykonujący zdjęcia staje się częścią całej uroczystości, dlatego ważne jest, by do swojego zadania podszedł umiejętnie. W swojej pracy staram się tworzyć zdjęcia prawdziwe i pełne wyrazu, jak najlepiej pozwalające uchwycić atmosferę i wspomnienia panujące na ślubie. Dbam także o to, by swoją obecnością nie krępować uczestników tego niezapomnianego wydarzenia, a tym samym by móc wykonać jak najbardziej naturalne fotografie.


Zdjęcia w plenerze 


Sesja plenerowa to doskonała okazja, by wykazać się kreatywnością i stworzyć niezapomniane zdjęcia w ciekawej aranżacji. W takich sesjach liczy się profesjonalizm, kreatywność, doświadczenie, jak również odpowiednie podejście do klientów. Jako fotograf z głową pełną pomysłów i pasją do tworzenia niebanalnych zdjęć jestem w stanie zaproponować wiele rozwiązań, które mogą spodobać się moim klientom. Jednocześnie jestem także otwarty na ich pomysły. Podczas pracy w pełni wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie, by osiągnąć możliwie jak najlepszy efekt. Staram się, by każda para miała ciekawie, a przede wszystkim oryginalnie prezentującą się pamiątkę z uroczystości zaślubin. Nie korzystam z tych samych schematów, jak często robią to inne zakłady fotograficzne, ale zawsze proponuję nowe pozy, nowe aranżacje i nowe rozwiązania. Podczas sesji w plenerze starannie dobieram tło, by niesamowite widoki uczyniły każdą fotografię jeszcze piękniejszą. 


Indywidualne podejście do klientów


Każdy ślub to uroczystość całkowicie wyjątkowa, dlatego nie można w tym wypadku korzystać z tych samych pomysłów. Konieczne jest dostosowanie się do potrzeb konkretnych klientów i wspólne wypracowanie jak najlepszych rozwiązań. Szczegóły oferty uzgadniam więc indywidualnie z każdą zainteresowaną parą, starając się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Cenę za usługi ustalam indywidualnie w zależności od zlecenia, biorąc pod uwagę konkretne wymagania, jak również czas realizacji.