Optymista, który na zdjęciach chce zatrzymywać ulotne chwile oraz piękno świata :)

KUBA PABIS

Telefon kontaktowy:

+48 603 963 653

Adres e-mail:

kubapabis@gmail.com

Napisz do mnie:

Formularz kontaktowy

Zobacz także mój:

g+ I f B

Copyright © 2016 #KubaPabis
Realizacja: www.MoonWorks.pl
Hanasiewicza 20
35-103 Rzeszów
Tel : 603 963 653
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Fotograf Galeria

Świat wokół nas jest piękny. I chociaż czasami to piękno widoczne jest tylko przez chwilę, warto je dostrzec i uwiecznić, na przykład wykonując zdjęcie. Kuba Pabis to urodzony optymista i fotograf, który stara się dostrzegać i pokazywać piękno otaczającego świata na każdym kroku.

Fotograf galeria Rzeszów

Nasza firma oferuje fotografowanie głównie podczas ślubów i wesel. Oprócz tego, zajmujemy się również fotografowaniem dosłownie wszystkiego. Oferujemy profesjonalne sesje ślubne - zdjęciowe w naszym studio oraz w plenerze, niezależnie od tematyki.

 

Fotograf Galeria

 

Sesje ślubne

To główna gałąź naszej działalności. Łącząc wieloletnie doświadczenie ze świeżością, kreatywnością i otwartością na nowe motywy fotograficzne oferujemy profesjonalną obsługę ślubów i wesel. Wszystkie szczegóły ustalamy z Parą Młodą na długo przed ślubem, by w tym najważniejszym dla nich dniu nie było żadnych wpadek ani niedociągnięć. Nasza standardowa sesja ślubna obejmuje:

 • fotorelację z przygotowań Panny Młodej i Pana Młodego
 • przyjazd po Pannę Młodą oraz przejazd do kościoła
 • ceremonię zaślubin w kościele
 • wyjście Pary Młodej z Kościoła wraz ze składaniem życzeń
 • Przyjazd Młodych na Wesele i powitanie przez gości
 • fotorelacja z wesela wraz z uwiecznieniem punktów kulminacyjnych (niespodzianka kulinarna, oczepiny itp)

Po ślubie i weselu wykonujemy również sesje plenerowe i/lub studyjne w naszym profesjonalnym studio fotograficznym. Czas i miejsce sesji do uzgodnienia.
Po uporządkowaniu zdjęć wybieramy te, które naszym zdaniem są najlepsze i konsultujemy to z Parą Młodą. Każda Para Młoda otrzymuje fotoksiążkę i/lub album z wybranymi zdjęciami oraz wszystkie udane zdjęcia na nośniku CD lub DVD. Na życzenie możemy nagrać płyty dla każdego z gości.

Fotografowanie imprez

Ślub i Wesele to nie jedyne uroczystości, których fotografowania się podejmujemy. Oprócz tego wykonujemy fotorelacje z imprez firmowych czy wydarzeń rodzinnych. Możemy uwiecznić rodzinny jubileusz, komunię, chrzciny lub jakąkolwiek inną uroczystość. Fotografujemy także wydarzenia firmowe. Podobnie jak w przypadku wesel, tak i tutaj możemy spotkać się dużo wcześniej, by wszystko omówić i ustalić, aby w dzień wydarzenia nie było żadnych wpadek i nieporozumień.

Galeria Fotograf

Po wykonaniu zlecenia możemy przekazać zdjęcia w formie elektronicznej lub papierowej. Na życzenie możemy wykonać pamiątkowy album lub fotoksiążkę dla każdego z uczestników.

Fotograf galeria - wycena zlecenia i obszar działania

Cena zlecenia zależy od wielu czynników, z których najważniejsze to:

 • czas realizacji zlecenia
 • czas pracy fotografa na miejscu zlecenia
 • dystans, który należy przebyć celem wykonania zdjęć
 • ilość zdjęć, które muszą zostać obrobione
 • ilość i wielkość albumów, fotoksiążek lub nośników elektronicznych

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, więc dla każdego przygotowujemy osobną wycenę.

Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie, ale nasz obszar działalności jest dużo większy. Jeśli chcesz, by Kuba Pabis wykonał dla ciebie sesję, po prostu się do nas zgłoś. Dla nas kilometry nie mają znaczenia. Zapraszamy do współpracy.